11.04.2018, 16:00
270
Змагання 24 березня в СК “Сильна Нація”

24 березня в СК “Сильна Нація” (б-р Перова 23б) пройшли клубні змагання! З кожним разом наші спортсмени показують результати все краще і краще! Так само і ми з кожним турніром намагаємося зробити це свято спорту, як можна яскравіше! Мотивувати їх все більшими та кращими призами та подарунками!

Щира подяка за підтримку заходу Голові Наглядової ради групи компаній “Status Group” Андрію Стріхарському. Андрій підтримував наш захід в Дарницькому районі, а тепер і в Дніпровському. Компанія “Status Group” підтримує велику кількість соціальних проектів та програм за що Ми бажаємо максимального зростання та залізного здоров’я. Сподіваємося на нашу подальшу співпрацю в розвитку та популяризації Спорту у нашому місті!

Хочемо подякувати депутатам Київської Міської Ради: Олені Овраменко і Сергію Артеменко. Щиро приємно, що нашу програму “Безкоштовний Спорт Дітям” підтримують, як на комісії, так і при проведенні заходів в районах. Саме так, усі разом – ми повинні ростити здорове покоління, від якого буде залежати здорове майбутнє не тільки Києва, але й України в цілому! Бажаю Вам міцного здоров’я, кар’єрного і політичного зростання, і звичайно ж щастя! А нас з Вами чекають ще багато спільних світлих заходів для жителів нашого прекрасного міста!

Постійний наш призовий партнер і мій близький друг Олександр Якименко. Я навіть і не пам’ятаю брате, скільки боксерських мішків ми з тобою подарували спортивним клубам та інтернатам по всій Україні. Олександр не тільки допомагає нам по спорту, але так само і займається переселенцями. Дай Боже здоров’я тобі та твоєму Роду!

З різних причин не зміг приїхати на захід наш фотограф і нас підстрахувала одна чудова мама: Світлана Дуброва) Ось так несподівано довелося перекваліфікуватися в фотографа)) За кожним сильним спортсменом, стоїть не менш сильна мама! Дякуємо Вам за допомогу)!

Україна повинна бути сильною!
Олексій Паращенко

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games