05.09.2017, 19:13
233
Відкрите тренування на Майдані Незалежності в м. Київ

Друзі!

Дозвольте привітати всіх зі святом та розповісти про цікавий спортивний захід, який наш Благодійний фонд «Сильна Нація» провів у партнерстві та за всебічної підтримки Української Федерації Хортингу, Федерації «ММА Хортинг», Дарницької районної Федерації хортингу, «Хортинг-Патріот» спільно з Федерацією військово-спортивного хортингу.

У самісінькому серці Києва, на Майдані Незалежності, який є справжнім символом патріотизму та стійкості нашого народу, під час проведення урочистих святкувань на честь Дня Незалежності України, разом з нашими партнерами ми організували свято спорту та здоров’я! Це відкрите тренування зібрало в одному місці досвідчених тренерів з цього виду спорту та багато гостей з усіх кутків нашої країни! Цей захід став дійсно знаковим, адже під своїми прапорами ми об’єднали людей, які полюбляють спорт та пропагують здоровий образ життя для себе і своїх дітей!

В рамках заходу було проведено 2 показові виступи, майстер-клас з ММА Хортингу у напрямку боротьби «Партнер», декілька професійних відкритих тренувань з ММА Хортингу для вихованців різних клубів, а також проведено тренування на килимі й практику у довільній формі з гостями заходу. Також організатори та тренери відповіли на чисельні та різноманітні запитання гостей, стосовно розвитку цього виду спорту в місті Києві та перспектив розвитку в Україні, в цілому, та багато інших запитань.
Проведення такого плану заходів сприяє популяризації спорту та здорового способу життя серед дітей, молоді та дорослих та дозволяє долучати все більше і більше однодумців до розвитку нашої країни!

Ми дуже раді, що наші проекти та ініціативи знаходять багато однодумців, які мають бажання та можливості зробити нашу країну кращою, а нашу молодь сильною і здоровою, що призведе до процвітання та добробуту нашої з Вами Батьківщини!
Запрошуємо всіх приєднуватися до життя нашого Благодійного фонду та спільними зусиллями робити добрі справи!

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games