05.09.2016, 18:44
195
Відкрите тренування біля Арки Дружби народів

В продовження гарної традиції по організації відкритих тренувань в місті Києві Благодійний фонд «Сильна Нація» організував виступ юних спортсменів української Федерації «ММА Хортинг» в рамках проведення Чемпіонату України з «Street Workout». Майбутні майстри завзято проводили спаринги на тренувальній арені та показали найкращий приклад гарного спортивного та патріотичного виховання для всіх присутніх на цьому заході гостей.

Професійні тренери, які є найкращим прикладом для дітей, грають дуже велику роль у відкритті потенціалу своїх вихованців! Ця тонка та важлива робота потребує багато уваги та терпіння від тренера, щоб розвинути в дитині любов до спорту та зростити майбутніх чемпіонів. Від імені Фонду ми хочемо висловити щиру подяку справжньому професіоналу своєї справи, Майстру спорту з хортингу та гарному тренеру – Кузнєцову Роману, за наполегливу працю та вагомий вклад у виховання учнів клубу!

Фізичну форму чоловіки повинні загартовувати змалку, і саме тому Благодійний фонд «Сильна Нація» приділяє найбільшу увагу розвитку дитячого спорту в нашому місті та країні в цілому! Діти – наше майбутнє, тому правильне виховання є запорукою успіху та процвітання України!

Федерація «ММА Хортинг» з радістю нагородила юних бійців і подарувала спортивному клубу Благодійного фонду «Сильна Нація» професійні «Боксерські лапи». Окрему нагороду, у вигляді пари боксерських рукавичок, отримала Блощаневич Анна за завзяту допомогу тренеру, мотивацію хлопців і підтримку командного духу всього колективу!

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games