08.10.2018, 14:22
558
В суботу в Києві народився третій спортивний клуб “Сильна Нація”

Програма “Безкоштовний Спорт Дітям” росте з кожним клубом “Сильна Нація” В суботу в Києві народився ще один такий клуб і це завжди радість, це нові емоції та нові можливості. Можливості для сотень дітей отримувати якісну фізичну освіту і можливість реалізувати себе в житті!

Відкриття відбувалося у веселій і легкій атмосфері. Зібралися багато друзів Фонду та Клубу. Звичайно ж не обійшлося без показових виступів, конкурсів, призів і солодкого))
І хоч було тісно, ​​але це тільки від того, що в одному місці, в один час – зібралося дуже багато хороших людей! Ми дякували нашим друзям, партнерам та спонсорам. Людям завдяки яким народився цей клуб! Людям, які залишили в моїй душі незгладимий слід радості та щастя! Дякую за те, що Ви є Друзі!

Користуючись нагодою, хочу ще раз подякувати всім за підтримку Фонду, наших проектів і програм! Тим більше, що у багатьох не вийшло бути присутнім на нашому заході.

Андрій Солодуха Петро Захарченко Mykola Kalashnyk Vladimir Tsoi Ihor Petrashko Сергей Позняк Телеканал ICTV Факти ICTV Нові лідери. Сотня Группа «Нові лідери» Андрій Задерейко (Andrey Zadereyko) Александр Киктенко Евгений Карис Igor Miroshnychenko Ярослав Федоренко Александр Ярмак Vasiliy Bolgarin Игорь Спицын Ваш Вид ИнтерАтлетика Александр Бойко Vitalii Bikhunov Андрей Андреев (Andrey Andreev) Павел Корева Віталій Павлик Юрий Савицкий Юрий Гутов (Yurii Gutov) Александр Якименко Vasiliy Bolgarin РК “Каштан 2000” Michael Makarov

Ми дякуємо всім, хто долучився до процесу створення і народження Нового місця Сили в нашому місті!

«Безкоштовний Спорт Дітям» це благодійна довгострокова програма, що включає в себе:

1) Розвиток мережі Спортивних Клубів «Сильна Нація»
2) Установка Спорт майданчиків
3) Проведення спортивних турнірів Open Cup «Strong Nation»

Безкоштовний Спорт Дітям – це програма здорового і сильного майбутнього України!

Олексій Паращенко

☎ Отримати додаткову інформацію:
(097) 174 43 43 (063) 102 54 43
silnaya_naciya@ukr.net

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games