15.04.2017, 17:14
191
Круглий стіл на тему «Проблематика неолімпійських видів спорту» в КМДА, 14.04.2107 р.

Не дивлячись на загальну важку ситуацію в країні та досі не припинений військовий конфлікт на сході, влада потрохи намагається підтримувати соціальні ініціативи та іноді приділяє увагу спорту. На днях, 14 квітня 2017 року в будівлі КМДА було організовано та проведено Круглий стіл на тему «Проблематика неолімпійських видів спорту» в Україні, на якому разом із колегами було обговорено багато важливих питань з розвитку спорту  та розроблені подальші кроки для реалізації громадських програм підтримки цих ініціатив. У засіданні взяли участь представники 19 громадських організацій міста Києва та представник департаменту молоді та спорту КМДА. Засідання пройшло активно й продуктивно, тому ми впевнені, що наступні заходи зберуть за круглим столом ще більше учасників і разом ми зможемо зрушити з місця питання розвитку та популяризації спорту в усіх містах України.

Підсумовуючи результати зустрічі, скажемо, що учасниками було розглянуто багато важливих питань, які, в подальшому, ми плануємо направити в офіційних листах до усіх профільних департаментів і комітетів, а також напрацьовано низку подальших кроків подальшої діяльності у цьому напрямку. За результатами отриманих відповідей від державних установ, ми будемо ініціювати зібрання другого круглого столу, де буде розглянута альтернативна пропозиція співпраці у форматі “Спортивна Громада – Держава”, оскільки всі спортсмени та тренери вже мали можливість відчути на собі «велику турботу» наших можновладців.

Якщо Ви піклуєтеся здоровим та сильним майбутнім нашої держави, приєднуйтеся до участі у подальших засіданнях, де ми разом розробимо ефективну стратегію виправлення ситуації та розвитку спорту в країні!

Читайте також
16.01.2022, 15:25
44
Проект Mercy
22.12.2021, 16:02
70
Змагання з Workout
Free WordPress Themes, Free Android Games