14.12.2016, 17:08
281
Україна повинна бути сильною!

На дворі зимно та сніжно, а в спортивному клубі Благодійного фонду «Сильна Нація», де проводяться безкоштовні тренування для дітей, кипить гаряча боротьба за перемогу у змаганнях з ММА Хортингу! 17 грудня ми організували проведення цього цікавого та активного заходу, на якому вихованці нашого клубу змогли продемонструвати всю свою вправність та майстерність. Коли красиві спарингові двобої, яскраві перемоги, солодощі, медалі, грамоти та кубки помножити на гарний настрій, яскраві посмішки, підтримку батьків та організаторів Ви повною мірою відчуєте атмосферу того незабутнього свята для молодих спортсменів. Неймовірний заряд позитивної енергії та максимум мотивації отримав кожен, хто був з нами в цей день!

Наш Фонд та Федерація національного спорту України – «ММА Хортинг», щиро дякує генеральному спонсору цих змагань, Андрієві Стріхарському, який є головою наглядової ради компанії “STATUS GROUP”, за його вагому допомогу в організації заходу. Завдяки таким людям, змагання відбулися без стартових внесків, що значно послабило фінансове навантаження на батьків наших маленьких спортсменів.

Також ми висловлюємо щиру подяку Віталію Павлику та Олександру Супруненко за чудові солодкі подарунки для наших малят! Віталій Павлик постійно допомагає нашому спортивному клубу, ще з днів старту проведення ремонтних робіт в приміщеннях клубу.

Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому спортивному святі в першому безкоштовному дитячому спортивному клубі.

Незабаром ми плануємо відкриття другого такого клубу в Дніпровському районі міста, де ще більше дітей зможуть займатися спортом та розвивати себе.

Ми будемо і надалі розвивати проект “Безкоштовний Спорт Дітям” та відстоювати ідею безкоштовного спорту для малюків нашої країни!

Бажаємо Всім гарних свят та міцного здоров’я!

РАЗОМ ми зробимо Україну сильною!

Free WordPress Themes, Free Android Games