12.09.2017, 13:38
1292
Спортивні клуби “Сильна Нація” на Тростянецкая 6Г

   Спортивні клуби “Сильна Нація” Ми надаємо можливість тренерам різних видів єдиноборств орендувати наші нові зали для виховання чемпіонів, стати частиною нашої сім’ї і за бажанням брати участь в наших проектах розвитку сильного покоління. Спортивні клуби повністю оснащені всім необхідним для єдиноборств в 100 кв. м. в якому 80 кв. м покрито татамі і обтягнуте борцівських килимом по периметру з обладнанням для занять боротьбою, самбо, рукопашним боєм, боксом, дзюдо, хортингом, ММА і іншими видами спорту. Так само можлива оренда для проведення семінарів, майстер класів, невеликих турнірів і змагань.

   Відмінна локація, транспортна розв’язка, з унікальним близьким сусідством шкіл, садочків і ліцеїв, значно спрощує набір груп. Зручна погодинна оренда залу, + використання в тренуванні нашої спортивного майданчика, дитячого футбольного поля, і парку «Партизанської Слави» дозволяє починати тренування на свіжому повітрі, або з пробіжки!

    Зал з ремонтом, 5 боксерських мішків, 3 шведські стінки, гантелі, лапи, маківари. 2 роздільних роздягальні, душова, туалет, невеликий хол з рецепцією, парковка перед будівлею. Також ми надаємо можливість співпраці з виробником екіпіровки і обладнання для єдиноборств “SportForce”. Всю потрібну екіпіровку для Вас і Ваших учнів можна придбати з тренерської знижкою.

     Чекаємо на вас в дитячому спортивному клубі!

Free WordPress Themes, Free Android Games