14.09.2016, 12:45
230
“ТатоЗал”

Опис програми «ТатоЗал»

Привчати дітей до спорту треба змалку, бо спорт є ключовим елементом здорового способу життя та запорукою майбутнього здоров’я. Але найкращим прикладом для наслідування для дітлахів мають бути не іноземні телевізійні герої, а їхні батьки, які будуть активно долучатися до фізичного виховання дитини! Ми запозичили ідею програми «ТатоЗал» у наших колег з Білорусії, де вона успішно працює вже не один рік. Зустрічайте та долучайтеся!

Основна мета програми: залучення до спільних занять спортом дітей та татусів.

Основні завдання програми:

 1. Покращення фізичного, морального та емоційного стану батьків та дітей;
 2. Максимальне залучення сімей до занять спільних занять спортом та укріплення сімейних цінностей шляхом спільної активності та приділення максимальної уваги дітям;
 3. Налагодження міцного психологічного зв’язку між дитиною та батьком;
 4. Загальне оздоровлення нації та виховання молоді на засадах ведення здорового способу життя.

Актуальність програми:

Через загальну інформатизацію суспільства та збільшення морального навантаження людей, більшість батьків все менше приділяє увагу та час своїм дітям. Молодь все більше часу проводить за екранами комп’ютерів та смартфонів, а вихованням дітей займаються штучні телевізійні персонажі. Дитина, позбавлена батьківської уваги та турботи починає самостійно розвиватися беручи приклад з жорстоких та бездуховних сюжетів телевізійних програм, що спричиняє збільшення рівня дитячої жорстокості, злочинності та появі згубних звичок, таких як паління, вживання алкоголю та наркотиків в майбутньому!  Чи такого майбутнього Ви бажаєте своїм дітям?!

Тож програма нашого Благодійного фонду направлена саме на виправлення цих помилок та зміцнення зв’язку між батьком та дитиною!

Географія реалізації програми: місто Київ.

Методи реалізації програми:

На території спортивних клубів Фонду ми на постійній основі плануємо організацію спільних тренувань, в яких татусі зможуть спільно займатися зі своїми дітьми. Батьки допоможуть своїм дітям стати здоровішими, та, що не менш важливо, легше пройти соціальну адаптацію та підготуватися до школи та спілкування з іншими дітьми. В процесі спільних тренувань дитина отримає позитивний приклад для наслідування у вигляді тата та інших відвідувачів клубу, які ведуть здоровий та спортивний спосіб життя, а також дасте Вашим дружинам відпочити та трішечки вільного часу для себе)

Засоби реалізації програми:

Крок 1. Максимальне поширення ідеї програми та інформації, пов’язаної з проведеними в рамках програми заходами усіма можливими способами.

Крок 2. Організація безкоштовних тренувань для батьків та дітей на постійній основі.

Крок 3. Періодичне проведення різноманітних змагань, конкурсів та інших цікавих сімейних заходів.

Методи оцінювання ефективності програми:

 1. За кількістю залучених до програми людей;
 2. За кількістю проведених заходів;
 3. За рівнем популяризації програми серед молодих сімей;

Очікувані результати після реалізації програми:

 1. Покращення рівня фізичного, духовного та емоційного стану батьків та дітей, шляхом популяризації здорового способу життя та проведення безкоштовних спортивних заходів на постійній основі.
 2. Покращення відносин між батьками та дітьми в родинах та налагодження тісного контакту та взаємодовіри між ними.
 3. Популяризація спорту та здорового способу життя серед сімей.
 4. Об’єднання максимально можливої кількості людей по всій країні, що підтримують та поширюють ідеї програми.
 5. Зниження рівня алкогольної, тютюнової та наркотичної залежності серед дітей та молоді, а також рівня молодіжної злочинності.

Перспективи розвитку програми:

Після початку реалізації програми в місті Києві ми плануємо знаходити партнерів по всій Україні, які розділяють ідеї програми та зацікавлені в організації подібних заходів на своїй території. Також, надалі ми плануємо пошук партнерів з інших країн для обміну досвідом та поширення ідеї програми в інших країнах.

Запрошуємо всіх приєднуватися до програми та РАЗОМ зробити себе та наших дітей здоровими та щасливими!

Free WordPress Themes, Free Android Games