05.09.2017, 19:44
183
“Спортивний майданчик в кожний двір”

На жаль, в умовах сучасного міста та розвитку інтернет технологій не у всіх є бажання та можливість займатися спортом. Молодь все більше і більше часу проводить за екранами комп’ютерів чи смартфонів. Але, на нашу думку, причина полягає не тільки в цьому, а ще у відсутності спортивних майданчиків у київських дворах. Чи знаєте Ви, що всього лише на двох найпростіших тренажерах – турніку та брусах, можна задіяти та розвинути практично всі м’язи верхньої частини тулуба? Віджимання на брусах стимулює роботу грудних м’язів, трицепсів і плечових суглобів, а також на них можна тренувати м’язи черевного преса, здійснюючи вправи підняття ніг. Регулярні заняття на турніку дозволять зробити спину широкою, а біцепси кріпкими та більшими.

Багато людей просто недооцінюють ефективність вправ зі своєю вагою. А тим часом, це є найкращим способом для збільшення м’язової маси, додання м’язам витривалості й розвитку загальної координації тіла. Також, вправи із залученням своєї ваги допоможуть збільшити силу м’язів та їхню гнучкість, що надалі вбереже Вас від травм, особливо в нижній частині спини, адже це є проблемою для багатьох людей.

Ви можете запитати, чому вправи зі своєю вагою не є дуже популярними серед людей? А відповідь криється в простоті їх виконання. Люди звикли до того, що будь-яка ефективна система тренування повинна бути складною і заплутаною та обов’язково містити заняття на кремезних та коштовних тренажерах, а будь-які прості системи тренувань здаються їм не ефективними та такими, на які не варто витрачати час і сили! Вся біда в тому, що більшість з нас стала залежною від реклами, тому слухають і роблять все, що пропагує ЗМІ. Якщо з екранів телевізорів говорять, що фітнес і тренажерний зал – кращий спосіб для удосконалення свого тіла, то вони легко вірять в це і будуть робити саме так. Будь-яка компанія-виробник тренажерів чи спортивний клуб зацікавлені в розробці нових моделей тренажерів, нібито ефективніших та досконаліших за попередні, а також у складанні складних комплексів і програм, як нових методів досягнення бажаних цілей, але, насправді, це все є тільки банальним маркетингом та бажанням наживи.

  

Наразі, на території Європейських країн все активніше пропагується здоровий і активний спосіб життя, а адміністрації міст роблять все для його популяризації. У кожному мікрорайоні, біля багатоповерхівки та, навіть, дворі є багато муніципальних закладів та спортивних майданчиків. Будуються нові футбольні поля, майданчики та відкриті тренажерні площадки, а що є у нас? Від старих спортивних майданчиків залишилася пара розхитаних брусів, проржавілі вигнуті турніки й не завжди вцілілі після вандалів, обвислі баскетбольні кільця! Нічого не нагадує? Тоді погляньте у вікно, і якщо Вам взагалі пощастить побачити спортивний майданчик у своєму дворі, то, у більшості випадків, Ви побачите саме таку картину. Нові ж майданчики, побудовані за сприяння нечисленних спонсорів, чи побудовані при елітних новобудовах, навіть частково не покривають потребу населення в заняттях спортом. Може саме тому наша країна посідає перше місце по дитячому алкоголізму та наркоманії в світі, бо діти не мають місць, де вони зможуть проводити свій вільний час з користю для здоров’я?

Благодійний фонд “Сильна Нація” зробить ВСЕ та докладе всіх можливих зусиль для того, щоб в кожному районі нашого міста, а потім і в кожному дворі, був свій сучасний спортивний майданчик, де ми будемо виховувати здорове та сильне молоде покоління нашої держави!

Free WordPress Themes, Free Android Games