28.06.2017, 17:57
184
Свято спорту для молоді в Святошинському дитячому будинку-інтернаті, в рамках проекту “Чужих дітей не буває”

Свято спорту для молоді в Святошинському дитячому будинку-інтернаті, в рамках проекту “Чужих дітей не буває”

Нещодавно, у Святошинському дитячому будинку-інтернаті наш Благодійний фонд разом із друзями та партнерами організували свято спорту та здоров’я для маленьких вихованців цього закладу. Для дітей було організовано багато різноманітних спортивних заходів, таких як футбол, волейбол, воркаут, бокс, шашки, настільний теніс, а також алею можливостей, що стало для них найкращим подарунком. Діти настільки були захоплені грою та веселощами, що мало не пропустили обід! Автором та співорганізатором свята виступив Олексій Романець, який вже багато часу опікується добробутом вихованців цього закладу. Він постійно шукає можливості та залучає різноманітних спонсорів для допомоги цьому закладу, адже діти, понад усе, потребують уваги та турботи! За неймовірним збігом, в цей день Олексій мав свято дня народження, тому подарунок у вигляді гарних емоцій отримали не тільки діти, а й він сам.

Від імені Фонду та від себе особисто ми щиро вітаємо його з Днем народження та хочемо побажати йому успіхів і добробуту! Нехай щастя крокує за тобою кожного дня й дай Боже тобі міцного здоров’я і наснаги в твоїх гарних починаннях!

Також, хочемо щиро подякувати всім тим, хто був з нами в той день та допомагав здійснити дитячу мрію! Окремо хочеться висловити привітання та подяку: Наталії Колесник – за добру справу та солодощі для діток, Антону Овчаренку – за всю цю чудову атрибутику, яку подарували чемпіонам змагань, та підтримку проекту «Безкоштовний спорт дітям». Разом ми змінимо світ на краще, роблячи одну велику справу!

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games