07.09.2015, 16:49
191
Проведення екологічного заходу в рамках Проекту “Наша Земля – Наш Дім”

Ось і настала осінь. Діти пішли до школи здобувати нові знання, а природа потрохи готується до зимової сплячки. Настала найкраща пора для проведення чергового екологічного заходу в рамках продовження реалізації чудового проекту нашого Фонду «Наша Земля – Наш Дім».

Ми продовжуємо об’єднувати навколо себе чудових та небайдужих людей, яким не все одно, як буде виглядати наше місто в майбутньому та правильне виховання наших дітей! Сьогоднішня акція зібрала під своє крило більш ніж 30 дітлахів і кожний отримав змогу посадити своє особисте дерево! Також, у підтримку нашого проекту, ініціативні групи громадян з інших районів міста та, навіть, інших міст України долучають дітей до покращення екологічної ситуації та до здорового способу життя!

Акція не обійшлася без проведення декількох спортивних заходів серед малечі, а саме розминки та конкурсу підтягувань на турніку під назвою «Smile», де не було переможених та переможців, фізичне виховання йде поруч з духовним!

Ми пишаємося своїми учнями та щиро сподіваємося, що все більше батьків розумітиме важливість правильного виховання молодого покоління!

Запрошуємо всіх приєднуватися до цього та до інших проектів Благодійного фонду «Сильна Нація» та разом робити Україну сильною та квітучою, а також хочемо побажати усім Вам щастя та добробуту!

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games