09.09.2017, 21:32
349
«Наша земля – наш дім!»

Скільки українських та іноземних письменників та поетів були в захваті від нашої України та описували її, як зелену та квітучу країну з багатьма природними багатствами та красотами краєвидів! Зелені ліси, багаті на рибу чисті водойми, свої моря та гори, родюча земля та чудові люди… Невже, це все є в нашій країні, а ми заклопотані своїми проблемами та денними справами навіть і не помічаємо, а що найгірше, не цінуємо це та дозволяємо собі знищувати ти паплюжити спадок, залишений нашими пращурами?! І це невтішна правда

На превеликий жаль, сьогодні екологічна ситуація в країні перебуває у важкому стані: ліси переповнені сміттям та «подаруночками» після пікніків, водойми повні пляшок та іншого непотребу, рибу неконтрольовано виловлюють та знищують різними отруйними викидами, звалища отруйних відходів заполонили великі території, а на місцях, де нещодавно були чудові парки та ліси, куди не кинь погляд, вже блищать дахи новобудов! Жага наживи великих підприємств під корінь знищує все живе та не залишає місця природі. А чи питали Ви себе, що буде далі?! Екологія погіршуватиметься, стан здоров’я потроху буде погіршуватися, дихати ставатиме все важче, а мальовничі краєвиди перетворюватимуться на сірі та понурі плями.

Спитайте себе: «Чи такого майбутнього ми прагнемо для себе та наших дітей?»

Ми запитали й саме тому, проект нашого Фонду – «Наша земля – наш дім», направлений на те, щоб нашим дітям не було соромно за своїх батьків та має на меті озеленення нашого міста та повернення йому живого та яскравого вигляду.

В рамках проекту ми плануємо два рази на рік організовувати суспільні акції по висадці нових дерев та кущів у дворах, парках та скверах нашого чудового міста. Задля цього ми прагнемо залучити якнайбільше дорослих і молоді, розвинути в них почуття естетичної краси, відповідальності за майбутнє та прищеплення цінностей за результати власної праці!

Партнерами проекту можуть стати різноманітні великі компанії екологічного та іншого профілю, спонсорські організації та розсадники зелених насаджень, а також всі небайдужі громадяни нашого чудового та мальовничого міста!

Ми будемо раді бачити всіх, хто приєднається до спільної реалізації нашого проекту та додасть свій посильний вклад в розвиток затишку та добробуту в нашому місті!

Free WordPress Themes, Free Android Games