13.09.2015, 15:13
1620
“Чужих дітей не буває”

Опис соціального проекту «Чужих дітей не буває»

Благодійний фонд «Сильна Нація» розпочинає реалізацію соціально направленого проекту з метою покращення становища дитячих будинків та інтернатів України та піклування покинутими дітьми та сиротами.

Основна мета проекту: допомога дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування з соціально-незахищених верств населення.

Основні завдання проекту:

 1. Покращення фізичного, морального та емоційного стану дітей;
 2. Матеріальна допомога дитячим будинкам та інтернатам України;
 3. Виховання дітей та молоді на засадах ведення здорового способу життя.

Актуальність проекту:

За даними офіційної державної статистики, на 1 січня 2016 в Україні навіть без урахування тимчасово окупованих територій та Республіки Крим було зафіксовано близько 73 тис. дітей-сиріт! Також в нашій країні працює понад 900 дитячих будинків, які знаходяться в не дуже гарному матеріальному становищі та майже позбавлені державної підтримки.  Недостача уваги та піклування про таких дітей призводить до жахливої ситуації в суспільстві, коли за рівнем дитячої злочинності та алкоголізму серед молоді, Україна займає чи не перше місце в світі!

Саме тому проект нашого Благодійного фонду направлений на виправлення цієї ситуації та покращення стану дітей-сиріт!

Географія проекту: дитячі притулки та інтернати по всій територія України.

Методи реалізації проекту:

В рамках проекту ми плануємо декілька разів на рік відвідувати сирітські притулки та інтернати нашої країни з метою надання їм матеріальної допомоги та організовувати спортивну та інші активності для вихованців закладів. Протягом року ми будемо організовувати збір благодійних пожертв та речей, які, надалі, будуть перераховуватися та передаватися у безоплатне користування персоналу та вихованцям. Також, коштом зібраних пожертв будуть організовуватися різноманітні навчальні та спортивні заходи, на яких персонал Фонду буде максимально активно залучати дітей та молодь до цих заходів, з метою покращення їх емоційного, морального та психологічного стану.

Засоби реалізації проекту:

Крок 1. Пошук дитячих будинків, налагодження контактів та складання плану відвідин дитячих будинків та інтернатів України.

Крок 2. Підготовка та збір пожертв та матеріальних благ для організації відвідин.

Крок 3. Подання клопотань та заявок до відповідних державних адміністративних структур задля залучення бюджетних коштів для вирішення проблем окремо взятих закладів.

Крок 4. Щорічна організація відвідин дитячих будинків для надання матеріальної допомоги та організації спортивних та оздоровчих закладів.

Крок 5. Пошук спонсорів для збору коштів на придбання необхідних речей та обладнання для закладів, а також проведення спільних соціальних акцій, спрямованих на привертання уваги до проблеми дитячого виховання в Україні та становища дітей-сиріт в Україні.

Крок 6. Залучення спеціалістів у сфері дитячої психології та дитячого виховання для проведення різноманітних заходів, направлених на психологічне оздоровлення та покращення емоційного стану дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Методи оцінювання ефективності проекту:

 1. За кількістю зібраних та переданих спеціалізованим закладам та дітям пожертв та матеріальних цінностей;
 2. За кількістю щорічних відвідин та проведених заходів;
 3. За кількістю залучених до проекту дітей.

Очікувані результати після реалізації проекту:

 1. Покращення рівня фізичного, духовного та емоційного стану та здоров’я дітей та молоді, шляхом популяризації здорового способу життя та проведення спортивних заходів.
 2. Покращення умов життя та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.
 3. Привертання уваги суспільства до проблем дітей в Україні.
 4. Зниження рівня алкогольної, тютюнової та наркотичної залежності серед молоді, а також рівня молодіжної злочинності.
 5. Зменшення кількості дітей, позбавлених батьківської опіки, шляхом проведення соціальних заходів, постійного та всебічного висвітлення проблеми в ЗМІ та інтернеті задля активного привертання уваги суспільства, а також активного залучення влади до вирішення соціальних питань.

Перспективи розвитку проекту:

Залучення великих компаній, які б могли брати опіку над такими закладами та забезпечувати постійною допомогою для покращення умов утримання у притулках та інтернатах.

Запрошуємо всіх не байдужих приєднуватися до проекту та РАЗОМ зробити дітей України щасливими!

Free WordPress Themes, Free Android Games