29.10.2016, 17:39
259
Озеленення міста в рамках проекту “Наша Земля – Наш Дім”

Друзі!

Осінь подарувала нам достатньо теплий жовтень, тому ми вирішили продовжити добру традицію по озелененню нашого міста та організувати чергову акцію в рамках продовження розвитку проекту Благодійного фонду «Сильна Нація». Вже четвертий раз поспіль ми збираємо разом чудових та небайдужих людей нашого міста, щоб посадити нові рослини, які будуть радувати нас та наших дітей свіжим повітрям та яскравими барвами! Ми впевнені, що з часом наш проект “Наша Земля – Наш Дім” переросте в національне свято і ми разом будемо робити нашу країну зеленішою, чистішою та красивішою! Також, велику увагу в діяльності Фонду ми приділяємо вихованню та духовного розвитку майбутнього покоління та залучаємо молодь до всіх заходів, які ми проводимо. Хочемо щиро подякувати всіх батьків, які разом з дітьми приєдналися до цієї ініціативи, бо лише особистим прикладом ми здатні посіяти в їх душі зерна справжніх цінностей. В багатьох країнах вже багато років проводять різноманітні свята, присвячені «Дню Землі», «Дню Рослин та Дерев» та «Дню Природи», а ми плануємо і надалі розвивати та популяризувати проект «Наша Земля – Наш Дім» в Україні.

Ми хочемо висловити нашу велику повагу та подякувати розпліднику зелених насаджень «Садко», які вже в котрий раз надають саджанці для нашого «зеленого» свята, та бажаємо їм подальшого розвитку та добробуту! Також висловлюємо подяку Олександру Якименку за допомогу в транспортуванні рослин, а також за те, що він завжди підтримує всі активності й ініціативи нашого Фонду і забезпечує чудовими подарунками у вигляді різноманітного спортивного інвентарю для маленьких вихованців нашого спортивного клубу.

Веселим настроєм на заході та чудовому музичному супроводу свята ми завдячуємо Михайлу Козлову з компанії “Platinum Audio”, а цікавими фотознімками, які зафіксували всі найцікавіші моменти заходу, нас забезпечив наш друг та постійний фотограф -Андрій Мікрюков!

Відеорепортаж Ви зможете подивитися у випуску новин на каналі «МАРС ТВ»

 Україна повинна бути сильною, тож зробимо це разом!

 

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games