12.04.2019, 14:49
412
OPEN CUP UAFC

30.03.19 пройшов Всеукраїнський Спортивний Турнір з єдиноборств OPEN CUP UAFC 👊🇺🇦 І ми починаємо ряд постів, фото і відео звітів з нашого заходу!

На спортивній арені легкоатлетичного манежу зібралися спортсмени з різних клубів та міст України. Вони показали високий рівень майстерності та професіоналізму. Наших спортсменів вітали Александр ЯрмакAndriy StrannikovГеоргии Зантарая (Georgii Zantaraia)Росляков ВіталійВадим Трюхан та ще багато-багато наших друзів та партнерів разом з якими нам удалось зробити цей день справжнім святом Спорту та Дружби. І ми обов’язково про них ще будемо писати!

Особисто Дякую всім тренерам, які живуть Спортом! За Ваш внесок у свідомість й душі цих дітей. За Ваш внесок в розвиток здорового Українського майбутнього. За те що вчите ставити цілі та з напором, з мужністю рухатися до неї. Це найбільший і важливий досвід, який повинна опанувати кожна дитина!

Вашій увазі представляємо цікаві моменти з турніру OPEN CUP UAFC. В цьому фото звіті не тільки різноманітність технік змішаного стилю ММА, але й емоції, емоції спортсменів, батьків, тренерів, суддів. За ці чудові та емоційні кадри, ми дякуємо фотографам нашого турніру: Денис Иваницкийи Andrii Mikriukov.

Також ще раз хотілося відзначити те, що переможці в командному заліку отримали до своїх клубів, боксерські мішки від Александр Якименко(директора компанії “Nikolos”) Та настінні турніки від Vitalii Bikhunov(засновника ТМ “Мега Турник”, засновника спільноти “Катана Груп”)

Читайте також
Free WordPress Themes, Free Android Games