12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC

30.03.19 пройшов Всеукраїнський Спортивний Турнір з єдиноборств OPEN CUP UAFC 👊🇺🇦 І ми починаємо ряд постів, фото і відео звітів з нашого заходу!

На спортивній арені легкоатлетичного манежу зібралися спортсмени з різних клубів та міст України. Вони показали високий рівень майстерності та професіоналізму. Наших спортсменів вітали Александр ЯрмакAndriy StrannikovГеоргии Зантарая (Georgii Zantaraia)Росляков ВіталійВадим Трюхан та ще багато-багато наших друзів та партнерів разом з якими нам удалось зробити цей день справжнім святом Спорту та Дружби. І ми обов’язково про них ще будемо писати!

Особисто Дякую всім тренерам, які живуть Спортом! За Ваш внесок у свідомість й душі цих дітей. За Ваш внесок в розвиток здорового Українського майбутнього. За те що вчите ставити цілі та з напором, з мужністю рухатися до неї. Це найбільший і важливий досвід, який повинна опанувати кожна дитина!

Вашій увазі представляємо цікаві моменти з турніру OPEN CUP UAFC. В цьому фото звіті не тільки різноманітність технік змішаного стилю ММА, але й емоції, емоції спортсменів, батьків, тренерів, суддів. За ці чудові та емоційні кадри, ми дякуємо фотографам нашого турніру: Денис Иваницкийи Andrii Mikriukov.

Також ще раз хотілося відзначити те, що переможці в командному заліку отримали до своїх клубів, боксерські мішки від Александр Якименко(директора компанії “Nikolos”) Та настінні турніки від Vitalii Bikhunov(засновника ТМ “Мега Турник”, засновника спільноти “Катана Груп”)

Читайте також
22.12.2021, 16:02
130
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
192
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games