03.12.2018, 16:04
338
Опалення

ДОБРО РОБИТИ ЛЕГКО! БФ “Сильна Нація” висловлює щиру подяку людям, які поділилися своїм теплом з дітьми, які займаються в наших спортивних клубах! Завдяки Вам, ми налагодили теплопостачання і тренування у дітей в цьому році буде проводитися в більш прийнятних умовах!

Дякуємо Andriy Strannikov за допомогу з організацією окремої мережі та придбання обігрівачів в спортивному клубі на Перова 23б. Адже крім обігрівачів нам довелося міняти проводку, автомати й навіть лічильники! Багато комунальної власності дуже в незадовільному стані й хто як не депутати це знають! На жаль з розумінням підходять не усі. Дякуємо за Вашу підтримку Андрію – від щирого серця!

Вже не вперше Олександр Мирний підтримує як наші спортивні проекти, так і допомагає з налагодження тепла в клубах. Велика частина комунальній власності не має опалення, але розвиток і виховання дітей не повинно від цього зупинитися. Як урожай, в який вклали багато сил і коштів рятують від негоди, так і Олександр підтримав нас, коли це було катастрофічно терміново. Дякуємо Вам за Ваше тепле серце!

Зовсім недавно був відкритий четвертий клуб “Сильна Нація” куди вже почався набір всіх охочих. Ігор Мірошниченко допоміг нам, як з покупкою борцівського килима, так і не залишився в стороні, коли температура в клубі опустилася до нуля! Дякуємо Вам Ігор за допомогу з покупкою обігрівачів, за те що діти мають можливість продовжувати займатися в клубі не звертаючи уваги на погоду!

Щиро дякуємо Віталій Павлик за постійну підтримку клубу на Тростянецькій 6г. Коли ми будуємо майданчикi, проводимо заходи, чи коли шукаємо способи зігріти наших дітей! В цьом році, Завдяки Вам в клубі стало набагато тепліше, щиро дякуємо Вам за Вашу турботу Віталій Андрійович!

Завдяки посту в якому ми звернулися за допомогою з обігрівачами, відгукнувся Олесь Слободенюк. Від імені всього Фонду дякуємо Вам за підтримку, за консультацію і знання в області опалення та нових підходів до розв’язання цих питань (hotmine.io). Упевнений ми реалізуємо ще не один світлий проект.

Наш постійний партнер Фонду – Александр Киктенко. Дякуємо за дружбу, підтримку, добрі поради й підтримку завдяки якій і рухаються такі соціальні проекти, як “Безкоштовний Спорт Дітям” Щиро дякуємо Вам і Вашiй компаніi Олександр!

Роман Дурнев і Анна Радченко вже багато років розвивають Спорт і Здоровий образ в житті не тільки в Києві але і у всій Україні. Дякую друзі за те, що Ви завжди поруч. Завдяки Вашим тепловентиляторам, “Вiдкритi килими” з джiуджитсу на Перова 23б, будуть тепер в більш комфортними! Дякую за дружбу і бажаю Вашій справі тільки максимального розвитку!

Так само є люди, які не пошкодували свої власні обігрівачі й віддавали їх прямо зі своїх домівок та зі своїх офісів. Александр Компанец (Alexandr Kompanets)Ксюша Киевская (Оксана Петровна Лазебник)Богдан Сук. Ми щиро дякуємо Ваз за допомогу Фонду, за Вашу активну позицію, за той приклад, який Ви подаєте кожному!

Я пишаюся, що можу називатися Вашим другом друзі! І коли трапляється біда і ти розумієш, що ти не один, то бажання рухатися далі розгорається з новою силою! Воно горить бажанням зробити наших дітей сильними, здоровими та щасливими! І я щиро радий, що на шляху до цієї мети є такі люди, як Ви друзі!

🏆 Безкоштовний Спорт Дітям – це програма здорового майбутнього України! 🇺🇦

 Отримати додаткову інформацію:
(097) 174 43 43 (063) 102 54 43
silnaya_naciya@ukr.net

Free WordPress Themes, Free Android Games