05.09.2017, 18:52
256
“Немає нічого неможливого!”

За межею можливостей!

Спортсмени з обмеженими можливостями підкорюють спортзал.

«Не важливо, з яких причин людина стає прикутою до інвалідного візка або носить протез, адже у неї завжди є можливість тримати себе у формі, та довести, що обмежені можливості і проблеми здоров’я не є перешкодою, якщо у цієї людини є мрія!».

Благодійний Фонд Допомоги інвалідам України та Благодійний Фонд «Сильна Нація» провели спільну акцію, учасниками якої стали люди з обмеженими фізичними можливостями. Акція пройшла під девізом «Немає нічого неможливого!»

Не секрет, що будь-які досягнення в спорті здобуваються не легко. Це і численні тренування, і сувора самодисципліна і велике бажання досягнень та нових перемог, перш за все, над собою, а людям з обмеженими можливостями, які приходять в спорт, все це дається удвічі складніше! І ось, при проведенні цієї акції, вони насправді довели, що для людини немає нічого неможливого, якщо в неї є мрія та бажання змін.

Благодійний Фонд «Сильна Нація» надав унікальну можливість людям з травмами опорно-рухового апарату займатися таким видом спорту, як хортинг. Хортинг є хорошою спортивною дисципліною з альтернативним виконанням ряду вправ в спортзалі, які дозволяють підтримувати м’язи в тонусі. На власному прикладі ми переконалися в тому, що займатися таким видом спорту можна в будь-якому віці і з будь-якими травмами тіла.

Це сприяє:

  • зміцненню м’язів і зв’язок;
  • поліпшенню кровообігу і серцево-судинної системи;
  • відновленню життєвої енергії;
  • позбавленню від стресу;
  • багатьом іншим позитивним змінам в організмі людини.

   

Директор Благодійного фонду «Сильна Нація» та президент Федерації «ММА Хортинг» – Олексій Паращенко, спочатку замислювався над тим, чи буде зручно спортсменам, що перебувають у візках чи з протезами кінцівок, займатися у звичайному спортзалі? Але, як виявилося, завдяки досвідченості тренера і великому бажанню спортсменів, тренування пройшло на вищому рівні. Президент і засновник Фонду допомоги інвалідам України – Роман Політов, не зважаючи на протез ноги, особистим прикладом надихав учасників акції.

«Я була присутня на тренуванні з самого початку, важливою частиною якого був початковий етап – загальна розминка та розігрів. Спортсмени робили стрибки, повороти, кругові рухи тулуба, нахили в сторони та інше. У боксерських рукавицях відпрацьовували удари, атаки і ухиляння та різні види захисту. Відчувалася атмосфера підйому, захоплення і взаємодопомоги. Так пройшло перше заняття… Тепер, щосуботи, абсолютно безкоштовно, в клубі Благодійного фонду «Сильна Нація» (м. Київ, вул. Тростянецька, 6-Г) з 12.00 до 14.00 будуть проходити заняття для людей з обмеженими можливостями! Чекаємо на Вас!

Висловлюємо велику подяку Благодійному Фонду «Сильна Нація» та Благодійному фонду «Допомога інвалідам України» за те, що завдяки таким проектам, як «Немає нічого неможливого!», люди з обмеженими можливостями зможуть переступити через біль, втому і труднощі, зростити в собі волю, цілеспрямованість і відчувати себе повноцінними членами суспільства».

НАТАЛЯ ЛАГУТЕНКО

Майстер спорту України міжнародного класу, багаторазова Чемпіонка України з веслування на байдарках і каное. Золотий і срібний призер Кубка Світу, бронзовий призер Чемпіонату Світу, срібний і бронзовий призер Чемпіонату Європи.

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games