24.12.2018, 11:55
341
КУБОК «Сильної Нації»

22 грудня пройшов КУБОК «Сильної Нації» в якому взяли участь 136 спортсменів! Фото звіт з проведення турніру ми розділили на 2 частини. Сьогодні офіційна частина й атмосфера в цілому, а завтра багато найкращих моментів з боїв і нагородження переможців!
А нагороджували наших маленьких героїв спортсменів – справжні герої й ветерани АТО. Ви подивіться їм в очі … мені навіть коментарі не потрібно писати. Це була взаємна радість, повага й гордість! Гордість за нашу рідну Україну – за нашу Сильну Націю!

Окремо хотілося б подякувати Петро ЗахарченкоMykola Kalashnyk та всій Дарницькій адміністрації – за привітання шести спортсменів та їх тренера з клубу “Сильна Нація” які стали в цьому році чемпіонами Європи з хортингу.

Дякуємо Ігор Мірошниченко за те що ніхто зі спортсменів не залишився без солодких подарунків! За допомогу зі спортивним обладнанням та розвиток Спорту в районі в цілому!

Велика подяка за надане приміщення управлінню освіти Дарницького району та їх керівнику Спісовскій Євгенії Іванівні. Директору гімназії “Інтелект” Романовському Сергію Васильовичу, заступнику директора Шубіной Наталії Миколаївні, тренерам фізкультури й всьому колективу за активну допомогу в проведенні турніру. Дякуємо за затишок, чистоту та Ваш час!

Благодійний Фонд “Сильна Нація” спільно з ТМ “Піднесений Спорт” (Instagram – @sublimesporting) та їх керівником Леонид Еремеев – для цих же чемпіонів, пошили чудові спортивні костюми!

Під чуйним керівництвом Виктория Овсянко, для всіх організаторів цього чудесного заходу, була доставлена смачна піца від Ambargrill PUB. Спонсор, який не залишить голодним нікого – американський гриль-бар Амбар 

А завтра вас очікують – багато найкращих фото – моментів з боїв, нагородження переможців та багато емоцій 

Україна повинна бути сильною!
Олексій Паращенко

Free WordPress Themes, Free Android Games