05.09.2017, 19:19
197
“Крепатура” 08.08.2015

Що є важливим для всіх батьків? Напевно, схожим у всіх є бажання, щоб їхні діти були доглянуті, здорові та сильні. Щоб вони присвячували свій вільний час саморозвитку та не витрачали його на погані компанії та згубні звички! А що може цьому допомогти, запитаєте Ви? А відповідь проста та знайома кожному: це спорт та здоровий образ життя!

Саме тому, в теплий та сонячний день, 8 серпня 2015 року, на території Маріїнського парку, що прикрашає центр нашого чудового міста, наш Благодійний фонд «Сильна Нація», спільно з іншими організаціями, в рамках проведення Спортивного сімейного фестивалю «Крепатура», організував відкриті тренування з хортингу для дітей з усіх районів Києва. Цілий день діти та їхні батьки, чудово проводили час та споглядали за успіхами своїх маленьких чоловіків. Усі охочі мали змогу безкоштовно пройти тренування та спаринги з професійними спортсменами, що мають за плечима багато нагород з українських та міжнародних змагань з хортингу. На татамі тривала запекла боротьба, а молоді чемпіони відчували себе сильними та непереможними!

Під час проведення Фестивалю, БФ «Сильна Нація» провів безкоштовну лотерею, участь у якій могли взяти усі охочі. Головним призом лотереї стала професійна боксерська груша, без якої не можливо уявити справжнє тренування!

Хочемо подякувати всім, хто завітав на це свято спорту та здоров’я та привітати з перемогою у лотереї молодого майбутнього спортсмена – Сенчуковського Андрія. Хочемо побажати йому здійснення заповітних мрій, нових успіхів на спортивній арені та хороших тренувань!

 Приєднуйтесь до ініціатив нашого Благодійного фонду, щоб ми разом зробили молоде покоління нашої чудової країни сильним та незалежним!

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games