05.09.2017, 19:04
700
Конкурс малюнків на тему: “Мій здоровий спосіб життя”

В рамках розвитку проекту нашого Благодійного фонду «Безкоштовний спорт дітям» у співпраці з Громадською організацією «Коло Турботи» серед учнів загальноосвітніх шкіл Дарницького району міста Києва було проведено цікавий конкурс дитячого малюнку під назвою «Мій здоровий спосіб життя»! Організація цього заходу мала на меті сприяння залученню дітей та молоді до активних занять спортом та пропагувала уявити, яким може буте активне та здорове дитинство!

Уява дітей не знає меж, тому журі конкурсу було дуже важко визначити переможців конкурсу! Було розглянуто багато гарних та цікавих робіт, в яких діти показали своє бачення здорового способу життя та ідей активного відпочинку. Ми дуже раді, що знайшли серед дітей однодумців головної мети нашого Фонду та маємо великі сподівання, що майбутнє покоління нашої країни забезпечить добробут та розвиток нашої країни, де не буде місцю згубним звичкам, пияцтву та наркоманії!

Переможці конкурсу отримали від організаторів цінні призи, які ще більше спонукатимуть їх до занять спортом та відвіданню різноманітних спортивних заходів.

Ми щасливі, що маємо змогу, разом з небайдужими громадянами нашого міста проводити такі заходи, що сприяють правильному вихованню дітей та молоді!

Саме спорт об’єднує під своїми прапорами та робить націю щасливою та сильною!

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games