16.08.2018, 16:50
225
Комісія з питань власності підтримала програму “Безкоштовний Спорт Дітям”

Радий повідомити! Комісія з питань власності підтримала програму “Безкоштовний Спорт Дітям” і нам вдасться відкрити ще один клуб! Ми докладемо всіх зусиль, що б відкрити його не пізніш жовтня! А це ще 60 – 70 безкоштовних абонементів для дітей нашого міста!

БО “БФ” Культурна Співдружність” і її керівника Сергей Ставрояни. Вони Перші й запропонували нам це приміщення для розвитку Проект “Безкоштовний Спорт Дітям” Також між наші Фонді домовились про запуск на території наших клубів гуртків з шахів та шашок!

Хотілося б відзначити відмінну роботу Дарницьку адміністрацію. Mykola KalashnykВиталий Бегун – дякую за Ваші консультації та роз’яснення. Тепер в нашому районі на один Спортивний клуб стане більше! А завдяки цим хлопцям на кілька алкогольних “розливаєк” менше! Щира подяка від Всього нашого Фонду!

Окрему подяку хотілося б висловити Всім депутатам комісії! Сергій Артеменко за те що погодився підняти цей терміновий і Важливе питання. Що б із 1 Вересня діти вже могли прийти в це місце сили, здоров’я і честі! Максим Конобас (Maksym Konobas)Вадим Сторожук – Громадська приймальня, Андрей Андреев (Andrey Andreev), Михаил Ищенко (Михайло Володимирович Іщенко)Ярослав ДіденкоДмитро Калініченко, та всім хто підтримує розвиток Спорту в нашому чудовому місті!

Це була спільна робота і спільна перемога Друзі! У листопаді у нас заплановано великий спортивний захід Open Cup “Strong Nation” куди ми запрошуємо всіх!
Безкоштовний Спорт Дітям – це програма здорового майбутнього України! Дякуємо Вам за довіру!

Олексій Паращенко

Free WordPress Themes, Free Android Games