05.09.2017, 16:38
587
Кодекс Честі Фонду!
 1. Кожен в нашій команді, повинен бути зацікавлений у виконанні головної місії Фонду і добробуті інших членів команди.
 2. Ніколи не дозволяйте, щоб власні «шкурні» інтереси ставали на шляху виконання місії Фонду.
 3. Любіть те, що ви робите і знайте свою роль в загальній місії.
 4. Кожен у складі команди Фонду зобов’язаний вести здоровий спосіб життя і бути прикладом для наслідування.
 5. Репутація Фонду в ваших руках! Кожен в команді, повинен сприяти збереженню та поліпшенню репутації Фонду і пропагувати здоровий спосіб життя в суспільстві.
 6. Успіх всієї команди й Фонду полягає в твоєму розвитку! Постійно підвищуйте власний професіоналізм шляхом самоосвіти та занять спортом.
 7. Ніколи не залишайте в біді товариша! Будьте готові зробити все для команди й вона, так само, зробить все для вас.
 8. Спілкуйтеся в дусі взаєморозуміння і доброзичливості та проявляйте підтримку і чуйність один до одного. Умійте слухати й поважати чужу точку зору.
 9. Ніколи та ні за яких обставин не здавайтеся! Будьте відповідальними та виконуйте усі взяті на себе зобов’язання. Будьте точними й пунктуальними.
 10. Риси сильної людини – вміння визнавати свої помилки та не покладати провину на інших! Ніколи й нікого не засуджуйте!
 11. Уважно ставтеся до проблем, недоліків і невідповідностей, які існують у Фонді. Пропонуйте заходи щодо їх усунення та будьте готові взяти особисту участь в реалізації цих заходів.
 12. Заохочуйте всіх членів команди до дотримання Кодексу Честі Фонду, незалежно від його статусу та положення в команді.
 13. Захищайте свою точку зору у відкритому і конструктивному діалозі незалежно від займаної посади.
 14. Займайтеся проблемами, що виникають стільки часу, скільки буде потрібно для повного їх розв’язання. Робіть сьогодні й не відкладайте на завтра!
 15. Успіх досягається шляхом чіткої постановки цілей. Те, що ви мали на увазі, не завжди виявляється тим, що почули інші.
 16. Перевіряйте, чи правильно ви зрозуміли один одного.
 17. Оберігайте від розголошення професійні секрети, службові та комерційні таємниці. Від цього залежить добробут членів вашої команди і їх сімей. Будьте віддані головній меті та місії Фонду!

Місія Фонду завжди повинна стояти на першому місці, команда на другому, а власна особистість та інтереси на останньому!

Читайте також
Free WordPress Themes, Free Android Games