03.10.2017, 19:00
240
В “Klitschko Expo” пройшов благодійний вечір “Безкоштовний Спорт Дітям”

3 жовтня в “Klitschko Expo” пройшов благодійний вечір “Безкоштовний Спорт Дітям”. Метою вечора було зібрати кошти на покупку татамі. Ми стоїмо на порозі відкриття другого спортивного клубу, де 200 дітей буде займатися безкоштовно. У цей вечір для гостей заходу спортсмени клубів “Сильна Нація” та “Альфа” продемонстрували показові виступи. Після цього наш Фонд представив в перші відеопрезентацію своєї діяльності та всіх його проектів. Так би мовити прем’єра))! У висновку вечора був благодійний аукціон, де розігруватимуться 2 лоти. Картина української співачки Руслани Лижичко з її автографом і побажаннями проекту “Безкоштовний Спорт Дітям” і боксерські рукавички з автографом і побажаннями від Олександра Усика.
“БФ” Сильна Нація” дякує Всіх хто прийшов до нас в цей вечір. З кожним заходом з’являються все нові та нові люди з так само позитивно зарядженими душами. Зарядженими добром, любов’ю і бажанням зробити нашу країну кращою, здоровішою і сильнішою! Саме така мета стоїть у проекті “Безкоштовний Спорт Дітям”

Фонд дякує за допомогу нашого головного партнера вечора “Freedom finance” за їх неоціненну допомогу в організації заходу. І за плитку, яку хлопці придбали для душової нашого нового клубу. Дякуємо New Communication та Klitschko Expo – за сприяння, інфо підтримку та дорогоцінний досвід.

Окрема подяка Руслані Лижичко та Олександру Усику за їх слова підтримки та автографи на лотах для благодійного аукціону. Щира подяка Віталію Біхунову та всьому колективу компанії “Мега Турник” за спортивне обладнання, а саме три турніки поповнять наш спортивний клуб на Перова 23б.

Вважаю цим благодійним вечором ми започаткували регулярні зустрічі друзів фонду. А Євген Наталенко буде постійним нашим ведучім)) Дякую друже за проведення вечора та веселу атмосферу. Фахівець своєї справи, рекомендую!

Україна повинна бути сильною!
З повагою та вдячністю,
Олексій Паращенко

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games