07.09.2017, 20:40
259
Фестиваль з ХОРТИНГУ – національного виду спорту

На території парку “Позняки”, 29 травня 2016 року, було проведено Фестиваль ХОРТИНГУ – українського національного виду спорту. Цей Фестиваль було приурочено до свята Дня міста Києва. Близько 200 спортсменів з різних районів Києва та області взяли участь у цьому заході. Було проведено змагання за напрямками фехтування, боротьба і двобій, де спортсмени показали високий рівень своєї майстерності і підготовки. На головній сцені Фестивалю учні Кузнєцова Романа, головного тренера СК “Альфа”, майстерно продемонстрували  різноманіття технік боротьби та ударних технік, і ми дуже вдячні їм за ці прекрасні виступи, завдяки яким популяризація Хортингу та здорового способу життя з кожним днем стає все більшою. Брати, Іван та Денис Самохи, виступили перед гостями та учасниками Фестивалю з прекрасними піснями, які значно підняли дух спортсменів і настрій всіх присутніх. Бажаємо їм якнайшвидшого кар’єрного зростання і подальших творчих успіхів.

Особливу подяку та низький уклін ми хочемо висловити батькам за правильне виховання. Нажаль, на сьогоднішній день не багато батьків цікавиться фізичним і духовним вихованням своїх дітей та, навіть, перекладають цю важливу функцію  на інтернет і телебачення, які ніколи не дадуть їм гарного виховання.

Також ми мочемо подякувати Сінцову Геннадію Львовичу за участь в нагородженні наших юних чемпіонів та Адміністрації Дарницького району за допомогу з медалями та кубками для наших маленьких чемпіонів :).

Висловлюємо нашу щиру повагу та подяку президенту Федерації Хортингу України – Єрьоменко Едуарду Анатолійовичу, за його здатність об’єднувати спортсменів в єдиній патріотичній ідеї. Тренерам (Майстрам Спорту) – Бондаровичу Сергію Володимировичу, Бєльському Сергію Костянтиновичу, Кузнєцову Роману Ігоровичу, Петренко Богдану Андрійовичу, Федорову Станіславу Ігоровичу, Галашеву Іллі Ігоровичу, а також Наталії Петрук – лікарю педіатру Дитячого медичного центру “KinderLab”, яка забезпечує медичний нагляд.

Ми щиро пишаємося колективом нашої Федерації і впевнені, що з такими керівниками нас чекає велике майбутнє!

Спонсором призового фонду виступила компанія “SportForce” (магазин товарів з єдиноборств – sportforce.com.ua), а за прекрасну фотосесію ми дякуємо нашому другові і постійному фотографу – Андрію Мікрюкову, який є не тільки хорошим сім’янином, але й близьким другом директора Благодійного фонду «Сильна Нація»:) Окрема подяка Михайлу Козлову за чудову музичну підтримку, яку забезпечила компанія “Platinum Аудіо”.

Відтепер Федерація Хортингу України буде проводити такі фестивалі не менш, ніж 4 рази на рік і ми будемо раді бачити всіх Вас, як серед глядачів, так і серед учасників.

Бажаємо всім теплого літа, хороших відпусток, міцного здоров’я та величезного щастя!

Впевнені, що разом наша робота буде більш продуктивною!

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games