05.09.2017, 18:22
210
Будівництво дитячого футбольного поля і волейбольного майданчика

Від імені Фонду ми хочемо подякувати всім, взяв участь у демонтажі фундаменту старого фонтану!

День видався насиченим та спекотним як у прямому, так і переносному сенсі. За допомогою натхнення, двох відбійних молотків, болгарки й лому, в цілому, було демонтовано біля 12 метрів залізобетону шириною 40 см і глибиною до півметра. Особливу подяку хочемо висловити Віталію Андрійовичу Павлику за наданих 5 тонн піску, основна частина якого буде використана для дитячих пісочниць та розмітки полів, а також дівчаткам за смачний та прекрасний обід!

Сьогодні на будівельний майданчик ми завезли перші 30 тонн землі, а ще 30 тонн для волейбольного поля привезуть вже наступного тижня. За цю неоціненну допомогу хочемо висловити особливу батькові нашого спортсмена – Шумкову Сергію Івановичу! Кажуть, яблуко від яблуні недалеко падає, і ми це підтверджуємо! Велике натхнення й старанність, які виявляє на тренуваннях Ваш син є відображенням Вашого доброго серця та гарного виховання. БФ “Сильна Нація” дякує Вам і бажає Вашій сім’ї добробуту, довгих років щастя і залізного здоров’я!
Щира подяка хлопцям за їхню сьогоднішню працю. Роботи було багато, а людей, на превеликий жаль, зібралося менше, ніж ми планували, тому кожний мусив працювати за двох!

Пройшов тільки другий день робіт, а в нас вже вимальовується загальна картина:)

Дай Боже Вам всім міцного здоров’я і довгих років життя!

З доставкою та встановленням полімерного паркану для дитячого майданчика виникли деякі проблеми, бо забудовник центру, мабуть, не дуже сильно розділяє наші ідеї.

Наступним етапом робіт буде завезення біля 30 тонн піску на майданчик для волейболу та планування розмітки футбольного поля. На останок залишиться найцікавіше – споглядання результатів нашої з Вами роботі та урочисте відкриття!

Висловлюємо нашу щиру повагу та особливу подяку Олександру Солонтай та Володимиру Шевченко за допомогу у придбанні м’ячів, сіток для воріт та волейбольного поля, а також за чудові подарунки для дітей на День урочистого відкриття спортивного майданчика!

БФ “Сильна Нація” продовжив роботу над будівництвом волейбольного поля. Сьогодні на будівництво було завезено і розгорнуто більше ніж 50 тонн піску.

Ще раз ми висловлюємо велику подяку Сергію Шумкову за наданий пісок! Дай Боже Вашій родині здоров’я і довгих років життя.

Сьогоднішнє тренування для хлопців з Фонду та компанії «Sport Force» відбулося на вулиці, та не в боксерських рукавичках, як завжди, а з лопатами в руках:)

Наступним етапом роботи буде завезення землі для футбольного поля й улаштування трав’яного покриття.

Бажаємо всім Вам чудового настрою та гарного дня!

 

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games