14.09.2015, 14:56
145
“Бігом до здоров’я”

Опис програми «Бігом до здоров’я»

Спорт є ключовим елементом здорового способу життя. Але для того, щоб займатися спортом не обов’язково відвідувати дорогі спортивні зали з безліччю коштовних та громіздких тренажерів та витрачати на це багато часу та грошей! Спортом можна займатися коли завгодно і де завгодно. Програма фонду «Бігом до здоров’я» направлена на популяризацію спорту серед населення та об’єднання людей для комунікації спільних занять на свіжому повітрі.

Основна мета програми: об’єднання соціально активних людей та запровадження культури масових занять спортом на свіжому повітрі.

Основні завдання програми:

 1. Покращення фізичного, морального та емоційного стану людей;
 2. Об’єднання однодумців навколо ідеї спільних пробіжок містом та занять на спортивних площадках міста;
 3. Поширення культури спорту на максимальну кількість населення України та залучення до спільних занять спортом людей усіх вікових груп;
 4. Загальне оздоровлення нації та виховання молоді на засадах ведення здорового способу життя.

Актуальність програми:

Погіршення екологічної ситуації в Україні та в світі, в цілому, погіршення якості продуктів харчування та винайдення генно-модифікованих продуктів, розвиток інтернет технологій та телебачення, а також багато інших факторів спричинили до ведення населення малорухливого способу життя та до багаторазового збільшення кількості різноманітних захворювань. Молодь все більше часу проводить за екранами комп’ютерів та смартфонів, а дорослі не відходять від екранів телевізорів. Багатогодинна офісна робота, а також збільшення кількості власного автотранспорту призводять до того, що люди майже перестають гуляти на свіжому повітрі, тим паче займатися спортом. Також постає питання, наскільки сильним є Ваше бажання вийти на пробіжку вранці, якщо Ви бігаєте один? Правильно, не велике! Частіш за все Ви вмовляєте себе та кажете собі, що не станеться нічого страшного коли Ви пропустите раз чи другий! А масові заняття – зовсім інша справа. Ви відчуваєте відповідальність перед іншими, маєте для себе приклад серед інших, а що саме найкраще можете з користю для здоров’я провести час у компанії позитивних та активних людей!

Саме тому програма нашого Благодійного фонду направлена на виправлення цієї ситуації, залучення людей до активного та здорового способу життя, а також  на популяризацію безкоштовних та спільних занять спортом для всіх бажаючих!

Географія реалізації програми: місто Київ та вся Україна.

Методи реалізації програми:

В рамках проекту ми плануємо активно поширювати ідею посередництвом усіх можливих інформаційних каналів. Агітувати людей долучатися до програми та об’єднуватися для спільних занять спортом в усіх куточках нашої країни. На постійній основі проводити пробіжки вулицями та парками міст, а також тренування на свіжому повітрі. В процесі організації пробіжок буде фіксуватися стан та якість оснащення відкритих спортивних майданчиків міста з подальшою організацією офіційних звернень до державних адміністративних установ відповідного профілю, з метою залучення їх до ремонту існуючих майданчиків та побудови нових.

Засоби реалізації програми:

Крок 1. Максимальне поширення інформації усіма можливими способами.

Крок 2. Пошук та об’єднання активно налаштованого населення для організації перших заходів.

Крок 3. Складання низки цікавих маршрутів та програм заходу, а також максимальна популяризація програми та висвітлення вже проведених зустрічей.

Крок 4. Фіксація стану спортивних майданчиків міст та підготовка офіційних звернень до органів влади.

Крок 5. Організація приведення до ладу існуючих спортивних майданчиків, а також організація суспільного контролю за проведенням місцевими державними установами ремонтів існуючих та побудовою нових спортивних майданчиків.

Методи оцінювання ефективності програми:

 1. За кількістю залучених до програми людей;
 2. За кількістю проведених заходів;
 3. За кількістю написаних офіційних звернень;
 4. За кількістю приведених до ладу та побудованих нових об’єктів соціальної спортивної інфраструктури.

Очікувані результати після реалізації програми:

 1. Покращення рівня фізичного, духовного та емоційного стану населення, шляхом популяризації здорового способу життя та проведення спортивних заходів на свіжому повітрі на постійній основі.
 2. Покращення соціальної спортивної інфраструктури України.
 3. Популяризація спорту та здорового способу життя серед населення.
 4. Об’єднання максимально можливої кількості людей по всій країні, що підтримують та поширюють ідеї програми.
 5. Зниження рівня алкогольної, тютюнової та наркотичної залежності серед молоді, а також рівня молодіжної злочинності.

Перспективи розвитку програми:

Починаючи з великих міст ми плануємо поширити ідеї програми та залучити якнайбільшу кількість людей в усіх населених пунктах України. В майбутньому, ми плануємо запрошувати іноземних гостей з інших країн для поширення досвіду та організації спільних спортивних заходів.

Запрошуємо всіх приєднуватися до програми та РАЗОМ ставати здоровішими  та щасливими!

 

Free WordPress Themes, Free Android Games