06.12.2016, 22:00
237
Безкоштовний спорт дітям в Дніпровському районі

Проблема

1. Низький рівень доступності, щодо фізичного виховання та занять спортом.
2. Дитячий алкоголізм.40% дітей у віці від 14 до 18 років у нашій країні залежні від алкоголю! Україна займає в світі (дані ВООЗ): Перше місце в світі за рівнем дитячого алкоголізму.
3. Погіршення стану здоров”я населення та спортивних показників спортсменів.
4. Відсутність достатньої спортивної інфраструктури.Молодь не має можливості вести здоровий спосіб життя та урізноманітни своє дозвілля.

Мета проекту

Метою цієї програми є розширення мережі безкоштовних спортивних клубів. Розвиток спортивної інфраструктури, а саме: ремонт безкоштовного спортивного клубу в Дніпровському районі. Закупівля будівельних матеріалів та ремонт спортивного клубу. Створення умов та можливості займатися спортом всім дітям до 14 років–БЕЗОПЛАТНО!Проведення спортивних фестивалів, відкритих тренувань та змагань в Дніпровському районі.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Розширити мережу дитячих безкоштовних спорт клубів, в яких діти з 6-14 років зможуть займатися безкоштовно! За адресою б-р Перова 23Б будуть проводитися безкоштовні тренування для більш ніж 300 дітей на місяць Створити можливість доступного спорту для більше ніж 1500 громадян Дніпровського району (на місяць).

Для кого цей проект

Цей проект для дітей та підлітків та Дніпровського району

План заходів з реалізації проекту

1) Капітальний ремонт покрівлі
2) Будівельні роботи та капітальний ремонт приміщення.
3) Заміна вікон на металопластикові та монтаж енергоощадні трикамерні
4) Утеплення 2-го поверху.
5) Відкриття дитячого безкоштовного спортклубу

Ключові показники оцінки результату проекту

Відкриття другого безкоштовного дитячого Спортивного Клубу в Дніпровському р-ні. Проект сприятиме збільшенню кількості до 300 дітей на місяць, які зможуть займатися різними видами спорту – БЕЗКОШТОВНО! Збільшення загального рівня охоплення дітей та підлітків Дніпровського р-ну фізкультурою та спортом.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Істотні ризики у реалізації даного проекту – відсутні!

Приклади (кейси) схожих рішень

Проект «Безкоштовний Спорт Дітям» від «БФ» Сильна Нація»
Перший такий дитячий безкоштовний спорт клуб:
В Дарницькому районі, за адресою вул.Тростянецька 6Г (другий поверх) Протягом року в ньому тренуються понад 70 дітей абсолютно безкоштовно. Поруч з клубом, ми встановили 3 спортивних майданчики (воркаут, волейбол, футбол) Висадили більше ніж 100 дерев.

Free WordPress Themes, Free Android Games