05.05.2017, 15:11
398
“Безкоштовний Спорт Дітям” в КМДА

Нещодавно, на сайті Громадського проекту в м. Києві ми запустили голосування за два наших проекта, в яких ми презентуємо концепцію проекту «Безкоштовний спорт дітям». Ці проекти передбачають ремонт та облаштування двох спортивних залів в Дарницькому районі міста, в яких, в подальшому, буде безкоштовно займатися діти та молодь нашого міста!

Ці проекти направлені на вирішення низки проблем, а саме: низького рівня доступності до спорту та відсутність достатньої спортивної інфраструктури, дитячого алкоголізму, коли 40% дітей у віці від 14 до 18 років у нашій країні залежні від алкоголю, а Україна за рівнем дитячого алкоголізму (дані МООЗ) займає в світі перше місце, загального погіршення стану здоров’я населення та спортивних показників спортсменів, а молодь України просто не має можливості вести здоровий спосіб життя та урізноманітни своє дозвілля!

В рамках реалізації проекту ми взяли собі за мету відкрития мережі безкоштовних дитячих спортивних клубів, в яких діти в увіці 6-14 років зможуть тренуватися безкоштовно! В місяць планується проводити безкоштовні тренування для більше ніж 800 дітей Дарницького району за адресою: вул. Тростянецька, 6-Г, а також провести спортивний фестиваль з відкритими тренуваннями та змаганнями в парку «Позняки», який зможуть відвідати 3 000 – 4000 громадян нашого міста.

За кошти, отримані від затвердження проектів ми плануємо провести ремонт приміщень та заміну вікон в спортивних залах, закупівлю спортивного обладнання та інвентарю, а також проведення низки суспільних заходів в районі.

Ми просимо приєднатися всіх, хто може та хоче підтримати цей проект та проголосувати за його реалізацію за посиланнями нижче (слід по черзі перейти по цих посиланням та проголосувати, обравши найзручніший для Вас метод):

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/429

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/17

Лише 2 хвилини Вашого часу, зможуть подарувати краще та здорове майбутнє нашим дітям!

РАЗОМ ми зробимо безкоштовний спорт в нашій країні!

Дякуємо Вам і дай Боже Вам процвітання та міцного здоров’я!

Читайте також
16.01.2022, 15:25
44
Проект Mercy
22.12.2021, 16:02
70
Змагання з Workout
Free WordPress Themes, Free Android Games