11.09.2018, 17:55
364
8 вересня відбулося відкриття другої частини “СК” Сильна Нація”

8 вересня відбулося відкриття другої частини “СК” Сильна Нація” за Програма “Безкоштовний Спорт Дітям” Це приклад дружної та згуртованої роботи Благодійний Фонд “Сильна Нація”, депутатів КМДА і всього дружного колективу КП «Київжитлоспецексплуатації»

Щира подяка Андрію Страннікову Andriy Strannikov(Голова Комісії з питань бюджету та соціально економічного розвитку) за підтримку і допомогу з ремонтом нашого клубу. Дякуємо Олег Котляренко(директору КЖСЕ) за контроль процесу та термінів ремонту приміщення, за допомогу з заміною вікон на Тростянецькій 6г в минулому році, за дружбу і підтримку!

Дякуємо Елена Овраменко Олена за регулярні подарунки нашим маленьким спортсменам і бойлер в жіночу душову! Сергій Артеменко за постійну підтримку наших питань на комісіях. Александр Киктенко і Сергей Позняк на жаль не змогли приїхати, але ми щиро вдячні за Вашу підтримку друзі!

Нас порадували своїми показовими виступами Федерація кіокушинкай карате – клуб “Файтер” і їх керівник Roman Kryvytskyi. Федерація Хортингу – клуб “Торнадо” таїх керівник Сергій Ковальов Ser Ko. Спортсмени показали високий рівень досвіду і майстерності. Дякуємо шаховій – шашковій школі “Дебют” з Катериной Тегза за відкритий урок! Велика подяка усім тренерам нашого міста за їх внесок в розвитку Спорту та здорового способу життя серед молодих поколінь!

Після офіційної частини в клубі нонстоп працювали кілька відкритих уроків. Хортинг, карате, шахи, воркаут і повна свобода дій батьків разом з дітьми на території нашого світло клубу !

Я дякую кожному члену команди Фонду за їх час та сили в підготовці клубу! За їх непохитну Віру в успіх програми “Безкоштовний Спорт Дітям” За здорове майбутнє України, яке ми Все разом наближаємо з відкриттям клубів та проведенням спортивних заходів!

Україна повинна бути Сильною, Здоровою та Щасливою!

Паращенко Алексей

Читайте також
22.12.2021, 16:02
123
Змагання з Workout
07.07.2021, 19:23
188
SPORT BUSINESS CAMP
12.04.2019, 14:49
502
OPEN CUP UAFC
Free WordPress Themes, Free Android Games