<

 

Чужих дітей не буває. Вчора з моїми хорошими друзями їздили в гості до дитячого будиноку в Святогорськ. З дітками провели чудовий день спорту та пісень. Футбол, вело-заїзд, воркаут - діти були просто у захваті. Спорт наповнював їх тіла енергією, а пісні Олександра Ярмака їх душі. Я надзвичайно вдячний Олександру за його творчість та добре серце.

Ось і стартував наш новий проект "ТатоЗал" і в Україні. У суботу ввечері з 16.00 до 18.00 наш клуб заливало дзвінким сміхом. А від щасливих облич він світився немов новорічна ялинка :) . Коли спостерігаєш за цим, розумієш, що ми з Вами робимо потрібну справу! Ми будемо працювати над тим, що б таких ТатоЗалов ставало все більше. У всіх школах нашого міста та у всій Україні. Це дозволить об'єднаються татам зі своїми дітьми в одному спорт залі в єдиному прагненні. Виховання молодого покоління в стилі здорового способу життя, в стилі спорту і на особистому прикладі! Проект ТатоЗал - культивує цінності при яких виховання дітей буде повертатися від бездушного споживчого телебачення та інтернету - в руки дбайливих і люблячих батьків. Вважаю з вересня в Дарницькому районі відкриють свої двері 8 шкіл і ліцеїв. У всякому разі директор освіти Дарницького району, дуже тепло сприйняла нашу ідею. А поки, перший такий ТатоЗал буде працювати в нашому клубі. Тростянецька 6Г (2 поверх) Щосуботи з 16.00 до 18.00.

 

  14.04.2017 в КМДА відбувся круглий стіл на тему «Проблематика неолімпійських видів спорту» В засіданні прийняли участь представники 19-ти громадських організацій. І я впевнений що на наступний круглий стіл нас стане тільки більше.

  За підсумком зустрічі було напрацьовано ряд питань, які ми поставимо в офіційних листах до усіх профільних департаментів і комітетів. Як тільки будуть отримані відповіді, ініціюватимемо зібрання другого круглого столу, де буде розглянута альтернативна пропозиція співпраці у форматі "Спортивна Громада - Держава". Оскільки, кожен тренер і всі спортсмени на собі "відчули турботу" нашої держави

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Україна, 02091, місто Київ,

вулиця Тростянецкая 6г.

 

(097)174-43-43

(063)102-54-43 

   silnaya_naciya@ukr.net   СОЦ. СЕТЬ