14.04.2017 в КМДА відбувся круглий стіл на тему «Проблематика неолімпійських видів спорту» В засіданні прийняли участь представники 19-ти громадських організацій. І я впевнений що на наступний круглий стіл нас стане тільки більше.

  За підсумком зустрічі було напрацьовано ряд питань, які ми поставимо в офіційних листах до усіх профільних департаментів і комітетів. Як тільки будуть отримані відповіді, ініціюватимемо зібрання другого круглого столу, де буде розглянута альтернативна пропозиція співпраці у форматі "Спортивна Громада - Держава". Оскільки, кожен тренер і всі спортсмени на собі "відчули турботу" нашої держави

 

Представляємо вам презентацію проекту "Безкоштовний Спорт Дітям" в КМДА Друзі та та не байдужі до майбутнього дiтей міста Києва. Прошу підтримки у голосуванні за проект "Безкоштовний Спорт Дітям" Вірю, що разом ми зможемо! Прошу пiдтримки кожного з друзiв. Слід перейти почерзі по двом посиланням, обрати зручний метод та проголосувати за проекти 429 і 17. Дві хвилини вашого часу заради здорового майбутнього наших дітей!
https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/429
https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/17
Зробимо безкоштовний спорт в нашій країні РАЗОМ! 
Дякую Вам і дай Бог Вам міцного здоров'я!

 

Перейдіть по посиланню і приділіть 2 хвилини вашого часу заради здорового майбутнього наших дітей!

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/429

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/17

 

Ви можете ознайомитись з деталями проекту за посиланнями нижче, а також ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ЙОГО ПРИЙНЯТТЯ. 

Проект "Безкоштовний спорт дітям" приймає участь в громадському проекті - Бюджет міських ініціатив, який дозволяє мешканцям свого міста використовувати бюджетні кошти для поліпшення життя свого міста. Ми плануємо відкрити безкоштовні дитячі клуби у всіх районах Києва і для цього нам потрібна Ваша допомога з онлайн голосуванням. 

Слід перейти по посиланнях і проголосувати за наші проекти 429 та 17. 
Нам дуже потрібна Ваша допомога і тільки разом ми зможемо домогтися, щоб діти України мали можливість займатися спортом безкоштовно! 

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/429

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/17

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Что лучше инжектор или карбюратор? Подробнее на странице http://kamael.com.ua

Україна, 02091, місто Київ,

вулиця Тростянецкая 6г.

 

(097)174-43-43

(063)102-54-43 

   silnaya_naciya@ukr.net   СОЦ. СЕТЬ