Перейдіть по посиланню і приділіть 2 хвилини вашого часу заради здорового майбутнього наших дітей!

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/429

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/17

 

Ви можете ознайомитись з деталями проекту за посиланнями нижче, а також ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ЙОГО ПРИЙНЯТТЯ. 

Проект "Безкоштовний спорт дітям" приймає участь в громадському проекті - Бюджет міських ініціатив, який дозволяє мешканцям свого міста використовувати бюджетні кошти для поліпшення життя свого міста. Ми плануємо відкрити безкоштовні дитячі клуби у всіх районах Києва і для цього нам потрібна Ваша допомога з онлайн голосуванням. 

Слід перейти по посиланнях і проголосувати за наші проекти 429 та 17. 
Нам дуже потрібна Ваша допомога і тільки разом ми зможемо домогтися, щоб діти України мали можливість займатися спортом безкоштовно! 

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/429

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/17

 

  Проект "Наша Земля - Наш Дом" продолжает собирать вокруг себя людей которым не безразлично правильное воспитание подрастающего поколения Украины. Сегодня было более 30 детей и каждому досталось своё дерево) Сегодня в поддержку проекта и в других городах и районах Киева инициативные граждане приобщают детей к здравому воспитанию детей нашей страны!

Ми впевнені, що з часом проект "Наша Земля - Наш Дім" переросте в національне свято. У цей день ми будемо робити нашу Україну зеленішою, чистішою та красивішою! "БФ "Сильна Нація" приділяє увагу, як фізичному вихованню нашого підростаючого покоління, так і духовному. Дякуємо всім батьків, які приєдналися до нас зі своїми сім'ями, тільки особистому прикладом ми здатні посіяти в їх душі зерна правильних цінностей.

 

  Согласно проекту "Бесплатный Спорт Детям" -рядом с каждым бесплатным спортклубом должна быть размещена спортплощадка! Именну такую площадку мы открывали во второй части нашего открытия :) ! Открывал площадку наши хорошие друзья Денис Минин и Команда из StreetWorkout. Отдельная благодарность за "рождение" площадки Георгию Зубко, Евгению Гиде и Синцову Геннадию Львовичу, дай Бог Вам крепкого здоровья!

 

Мы перезвоним

Укажите номер телефона

kamael.com.ua
Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Напишите нам

Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html
Как можно вырубить сигнализацию, простое решение тут kamael.com.ua

Україна, 02091, місто Київ,

вулиця Тростянецкая 6г.

 

(097)174-43-43

(063)102-54-43 

   silnaya_naciya@ukr.net   СОЦ. СЕТЬ