<
 

Перейдіть по посиланню і приділіть 2 хвилини вашого часу заради здорового майбутнього наших дітей!

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/429

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/17

 

Ви можете ознайомитись з деталями проекту за посиланнями нижче, а також ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ЙОГО ПРИЙНЯТТЯ. 

Проект "Безкоштовний спорт дітям" приймає участь в громадському проекті - Бюджет міських ініціатив, який дозволяє мешканцям свого міста використовувати бюджетні кошти для поліпшення життя свого міста. Ми плануємо відкрити безкоштовні дитячі клуби у всіх районах Києва і для цього нам потрібна Ваша допомога з онлайн голосуванням. 

Слід перейти по посиланнях і проголосувати за наші проекти 429 та 17. 
Нам дуже потрібна Ваша допомога і тільки разом ми зможемо домогтися, щоб діти України мали можливість займатися спортом безкоштовно! 

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/429

https://kyiv.pb.org.ua/projects/show/17

 Проект "Наша Земля - Наш Дом" продолжает собирать вокруг себя людей которым не безразлично правильное воспитание подрастающего поколения Украины. Сегодня было более 30 детей и каждому досталось своё дерево) Сегодня в поддержку проекта и в других городах и районах Киева инициативные граждане приобщают детей к здравому воспитанию детей нашей страны! Конечно же не обошлось без зарядки и конкурса на подтягивания Смайлик «smile».
  Сегодня победили все! Физическое воспитание идут рука об руку с духовным. Горжусь своими учениками! Искренне надеюсь, что найдутся не равнодушные граждане понимающие что наше будущее лежит в воспитание подрастающего поколения! Будем рады всем кто сможет присоединиться к нашим проектам! Украина должна быть сильной! Желаю всех благ Вам и Вашему Роду!

  Ми впевнені, що з часом проект "Наша Земля - Наш Дім" переросте в національне свято. У цей день ми будемо робити нашу Україну зеленішою, чистішою та красивішою! "БФ "Сильна Нація" приділяє увагу, як фізичному вихованню нашого підростаючого покоління, так і духовному. Дякуємо всім батьків, які приєдналися до нас зі своїми сім'ями, тільки особистому прикладом ми здатні посіяти в їх душі зерна правильних цінностей. У багатьох країнах є - "День Землі", "День дерев", "День природи" ми ж будемо і далі розвивати проект "Наша Земля наш дім" в Україні.
  Ми дякуємо розплідник "Садко" які не вперше виділяє під наше свято саджанці дерев. Ми бажаємо їм процвітання та зростання)! Олександра Якименка дякуємо за допомогу в транспортування саджанців, Олександр завжди активно підтримує всі активності фонду і робить регулярні подарунки спортивного інвентарю для нашого клубу) Веселий настрій за традицією забезпечувала компанія "Platinum Audio" за що Михайлу Козлову дуже дякуємо) Фото від - Андрія Микрюкова, новинний випуск від Марс ТВ. Україна повинна бути сильною! Паращенко О.О.

View the embedded image gallery online at:
http://silnayanaciya.org.ua/ru/#sigFreeId496bc01685

 

  Согласно проекту "Бесплатный Спорт Детям" -рядом с каждым бесплатным спортклубом должна быть размещена спортплощадка! Именну такую площадку мы открывали во второй части нашего открытия :) ! Открывал площадку наши хорошие друзья Денис Минин и Команда из StreetWorkout. Отдельная благодарность за "рождение" площадки Георгию Зубко, Евгению Гиде и Синцову Геннадию Львовичу, дай Бог Вам крепкого здоровья!

 

Подкатегории

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Україна, 02091, місто Київ,

вулиця Тростянецкая 6г.

 

(097)174-43-43

(063)102-54-43 

   silnaya_naciya@ukr.net   СОЦ. СЕТЬ