07.09.2017, 20:23
15
Проведення Чемпіонату міста Києва з Хортингу, 19 грудня 2015 р.

Напередодні проведення Чемпіонату України з хортингу, що буде проводитися 15-17 жовтня 2017 року в місті Черкаси, Благодійний фонд «Сильна Нація» за підтримки Федерації «ММА Хортинг» радо прийняв на території свого спортивного клубу молодих спортсменів у віці 8-13 років. Цей захід, який було проведено в рамках Чемпіонату міста Києва по хортингу, являв собою відбірний етап змагань до участі у Всеукраїнському чемпіонаті у розділі «Двобій».

Діти ще навчилися брехати та приховувати своїх справжніх емоцій, тому на арені точилася справжня боротьба за перемогу. Юні бійці вели запеклі двобої на татамі та показали свої найкращі якості й досягнення у цьому виді спорту. Тренери та батьки, які були глядачами на цьому заході, дуже емоційно та голосно підтримували своїх вихованців і співпереживали до останньої хвилини змагань.

Переможцем Чемпіонату у загальнокомандному заліку стала команда клубу «Чемпіон», яка зайняла 1 місце. Чудовим призом для них став професійний боксерський мішок, який люб’язно надала компанія «SportForce», яка виступила генеральним спонсором цього заходу, за що ми їм дуже вдячні.
Ми дуже раді, що все більше дітей та дорослих долучається до такого чудового виду спорту, як хортинг і все більше однодумців приєднуються до нашого проекту! Мати змогу проводити заходи такого плану – означає, що ми робимо вагомий вклад у фізичне та моральне виховання наших дітей, що є запорукою добробуту та процвітання нашої країни!

Долучайтеся до гарної справи та приєднуйтесь до проектів нашого Фонду, щоб майбутнє нашої країни було світлим та успішним!